Про нас

Наша візія: 

Здорове суспільство активних і відповідальних громадян

Наша місія:

Робити все можливе, щоб українці мали змогу жити в здоровому громадянському суспільстві, шляхом формування відповідальності, сімейних і моральних цінностей, та допомагаючи долати складні життєві обставини.

Наші цінності:

*моральні цінності;

*щасливе дитинство;

*повага до особистості;

*інститут сім’ї;

*чесність.

Наші принципи:

*взаємопідтримка;

*індивідуальний підхід;

*професіоналізм.

 

Роман Рязанов

Член Правління.

Освіта вища економічна.

Куратор волонтерських центрів Бахмутського району Донецької області. З 2010 року займається волонтерством у питаннях здорового способу життя, лідерства, самоорганізації.

З 2014 року, як волонтер ГО “Твоя перемога”, приймав участь в організації евакуації населення з зони воєнних дій, становленні і функціонуванні табору тимчасового знаходження ВПО у м. Святогірськ. Куратор і організатор отримання і видачі гуманітарних вантажів.

В 2015 році нагороджений Слов’янською міською радою за особливий внесок у вирішенні питань соціального захисту населення, яке постраждало від бойових дій.

 

Жизненное кредо: Змінись сам - і світ зміниться на краще

Петро Дудник

Голова Правління

Батько 10 дітей. Двоє біологічних і вісім прийомних.

Співзасновник Альянсу “Україна без сиріт”. Керівник проекту національного всиновлення “Ти будеш знайдений”.

Засновник школи підготовки до одруження у Слов’янську.

Під час воєнних дій на Донбасі, евакуював, разом із командою, з зони боєвих дій більш ніж 16.000 дітей, жінок, людей похилого віку.

Один з засновників створення Великого Місіонерсько-волонтерського Руху в прифронтовій зоні на Сході України. В результаті відкрито 26 місіонерсько-волонтерських центрів вздовж лінії воєнного зіткнення. Співзасновник місіонерсько-волонтерської школи для прифронтових територій. За період 2015 – 2017 р.р. проведено 10 наборів школи. На практиці в зоні АТО (ООС) близько 275 місіонерів-волонтерів.

На думку одного з популярних журналів входить в десятку народних героїв України за служіння людям в умовах бойових дій.

За благодійну роботу нагороджений урядовими нагородами.

Жизненное кредо: Я буду вчитись, готуватись, а можливість прийде

Антон Польський

Менеджер молодіжних проектів

Підприємець, чоловік, батько.

Має відкрите серце для молоді, мріє бачити молодих людей щасливими, відповідальними і цілеспрямованими громадянами України.

 

Жизненное кредо: Підприємець, чоловік, батько. Має відкрите серце для молоді, мріє бачити молодих людей щасливими, відповідальними і цілеспрямованими громадянами України.  

Дмитро Назаренко

Член Правління.

Директор міжнародного німецько-українського БФ “Служба самаритянина – Самаритер Дінст”

В 2014 р. – керував роботою з відбудови зруйнованого війною будинку Центру реабілітації, директором якого був і є. Ця будівля пізніше була відкрита як Центр для вимушених переселенців, і стало притулком для сімей з дітьми, людей похилого віку, людей з інвалідністю, які бігли від війни. По закінченню будівничих робіт, став директором Центру для переселенці, взяв відповідальність за організацію роботи і життєзабезпечення Центру.

Займається роботою з алко/нарко залежними і їх сім’ями.

Одружений, має 2 дітей.

 

Жизненное кредо: Кожний новий день - це нові можливості і нові перемоги