Безпека дітей – пріоритет громад!

Ця реальна історія сталась наприкінці серпня 2018 року.

Вони приїхали з дітьми купляти канцелярію для школи.

Вона їхала на зелене світло на велосипеді.

Вони поставили машину біля тротуару на дорозі між двома іншими машинами і затримались на хвилину.

Перед нею була чиста дорога, проїхавши перехрестя, вона натиснула на педалі і набрала найбільшу швидкість, на яку була здатна – вдома чекали чоловік і діти.

З машини, не чекаючи батьків, швидко вискочила дівчина 11 років, оббігла машину і швидко побігла до цілі – через дорогу був заповітний магазин.

Вона побачила дівчину, яка вибігла за 3 метри до неї перед припаркованою машиною. Якісні пневмо тормоза спрацювали швидко – і велосипед зупинився за лічені сантиметри перед дитиною. Вона полетіла через кермо…

На щастя, ця історія закінчилась без жертв, якщо так можна назвати: перелякана дитина і батьки, травма коліна велосипедиста. Тільки в голові залишилось питання: а раптом, це була б машина – не велосипед…

Чи впевнені Ви, що Ваша дитина в безпеці на дорозі?

В листопаді – грудні 2018 року ГО «Центр допомоги молоді «Твоя перемога» в співпраці з батальйоном патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області ДПП в рамках конкуру ПРООН «Розбудова та посилення взаємодії громади та поліції» виконує проекти по підвищенню безпеки школярів Слов’янська і Краматорська.

В рамках проектів, 1800 учнів початкових та середніх класів пройдуть заняття по ПДР від представників патрульної поліції, отримають світло відбиваючі наліпки або зроблять світло відбиваючі брелоки на рюкзаки. Учні 10х класів двох шкіл отримають можливість практично потренувати свої знання юридичних аспектів взаємовідносин з представниками патрульної поліції на заняттях та отримати відповіді досвідченого юриста на питання. Також в рамках проекту відбувся конкурс малюнків та почався конкурс соціального відеоролика «Чи знаєш ти, де твоя дитина» для молоді віком 15-25 років.

Якщо громадкість, поліція та батьки об’єднаються заради безпеки дітей – життя дітей стане дійсно безпечніше!

Leave a Reply

Required fields are marked*