Діти з прийомних сімей Слов’янська запрошуються на творчі заняття онлайн

Ми всі стомилися від карантину та обмежень, що ним викликані. А особливо складно сьогодні дітям. Ізоляція, скорочення соціальних контактів і відсутність живого спілкування дуже вразливі для дитячої психіки, якій наразі дуже необхідний відпочинок.

Сьогодні – гарна новина для дітей з прийомних сімей міста Слов’янська і Слов’янського району будь-якої форми влаштування (ПС, ДБСТ, всиновлення, опіка), як біологічних, так і прийомних. З липня стартують он-лайн заняття з арттерапії для дітей від 4 до 15 років. Діти отримають адресно всі матеріали, які знадобляться для занять, і протягом 4 тижнів через програму Zoom з дітьми 1 раз на тиждень буде займатись психолог і дитячий тренер. Також ми навчимо Ваших дітей самостійно долати стрес і знаходити можливість розвантаження психіки через творчість, маючи матеріали, якими ми вас забезпечимо.

Для участі в проекті зв’яжіться за телефоном: 0501028234, Олеся.

Проект «Підтримка емоційного стану сімей в умовах ізоляції та посткарантинний період» виконується ГО «Центр допомоги молоді «Твоя перемога» за підтримки ГО “«Центр Громадянських Ініціатив «Донбас».

Тривалість проекту – липень та серпень 2020 року.

Leave a Reply

Required fields are marked*