Тренінг по роботі з травмованими дітьми

Запрошуємо на тренінг по роботі з травмованими дітьми для тих, хто працює з дітьми, які пережили психологічну травму, для всиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів!

Тренінг відбудеться 2 листопада з 9:30 до 12:00 в м. Слов’янськ. Участь в тренінгу за попередньою реєстрацією за телефоном: 0506919452.

Тренінг проводить тренер з Чикаго, Хезер Дайєр, прийомна мати, наставник і інструктор в сфері психологічної травми. Маючи досвід тренера більше 12 років та досвід роботи з молоддю протягом 10 років, Хезер працює за моделлю тренінга від місії Back2Back. Побачивши позитивний вплив цього тренінга на її власну сім’ю, Хезер ділиться цими знаннями і інформаційними інструментами з іншими, кому потрібна допомога в роботі з травмованими дітьми.

Для можливості участі в тренінгу для вас, як батьків, наша команда дитячих працівників підготувала на цей час програму для занять з дітьми, на яку Ви можете зареєструвати дітей, яких Вам ні з ким залишити, аби вони були поряд під професійним наглядом з цікавим дозвіллям. Зареєструвати дітей можна одразу з реєстрацією батьків за вказаним телефоном.

Захід організовує громадська організація «Твоя перемога» за підтримки МГО «Еммануїл» та тренера Хезер Дайєр в рамках проекту національного всиновлення «Ти будеш знайдений».

Leave a Reply

Required fields are marked*