Волонтерський центр у м. Світлодарськ Донецької області

З 1 червня 2015 року волонтери ГО “Центр допомоги молоді “Твоя перемога” почали роботу в місті Світлодарськ Донецької області.

Допомагаючи людям, які живуть на лінії воєнного розмежування, волонтери з різних куточків України вселяють надію і силу жити в кожного, хто до них звертається.

Дитячі свята, концерти, допомога продуктовими наборами, дровами для опалення, засобами гігієни, допомога в ремонті пошкоджених дахів – те, чим займаються волонтери останні 3 роки.

Дякуючи співпраці з програмою соціальної реабілітації “Від родини до родини”, декілька дітей зі Світлодарська отримали соціальну реабілітацію в Німеччині.

З лютого 2018 року був відкритий центр розвитку для дітей та молоді VPN-zone за адресою: м. Світлодарськ, буд. 58. На базі цетру було створено кінотеатр, з молоддю проводились заняття боксом, для підлітків і дітей проходили художня школа та підлітковий клуб.

Центр розвитку для дітей та молоді  VPN-zone відкритий для всіх бажаючих і з 01.06.2018 року працює за літнім графіком роботи.

Leave a Reply

Required fields are marked*