Заходи Молодіжної платформи у м. Світлодарськ в вересні

Вересень – час напруженого навчання, підготовки до осіні і нових викликів для батьків, дітей, молоді. На базі Молодіжної платформи у м. Світлодарськ “VPN-zone” у вересні пройшло багато різноманітних і різнопланових активностей.

З 7 вересня почались психологічні консультації від практичного психолога, Вікторії Мельніченко. Окрім особистих прийомів, через тиждень Вікторія проводить семінари для батьків для розуміння ними травми, стресу, що для дитини є жити в прифронтовому місті. За відгуками батьків, дані знання для них дуже актуальні і необхідні для того, щоб розуміти і допомагати своїм, іноді зовсім дорослим, дітям.

Також 7 вересня у нас почалася школа адміністративного права, де досвідчений юрист, Анастасія Дубовська, протягом двох місяців на 12 уроках дасть молоді всі необхідні знання в галузі адміністративного права і правопорушеннь, написання позовних заяв та розуміння своїх прав і обов’язків в Україні. Для молоді прифронтового міста Світлодарська ця тема є дуже нагальною і необхідною, тому початі уроки відвідують з стабільністю і задоволенням.

Двічі на тиждень, у вівторок і середу, на базі Молодіжної Платформи проходять юридичні консультації, повністю безкоштовно і на вищому рівні! У вересні пройшло два незабутніх і пізнавальних тренінга: Школа фотографії і тренінг “Підготовка до дорослого життя” на базі гри-симулятора “Реальне життя”. Приємно бачити, як обличчя, які вже бачив, і нові, змінюються під час проходження тренінгів, набуваючи нових знаннь, умінь і навичок.

Бокс, художня студія, спілкування і ігри у вільний час, молодіжний клуб для активної молоді “Скала”, кінотеатр, підлітковий клуб і школа англійської – все це чекає підлітків і молодь з вівторка по неділю кожен день!

Завітайте до Молодіжної Платформи, заходи в якій виконуються за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН), відпочивайте та розвивайтесь разом з нами!

Leave a Reply

Required fields are marked*